Një lajm i madh për të gjithë tifozët e futbollit dhe veçanërisht ata të Tiranës.

Ndeshja e turit të dytë në Ligën e Kampioneve Tirana- Crvena Zvezda do të transmetohet EKSKLUZIVISHT të martën në orën 20:00 vetëm në SYRI TV dhe në SYRI.net.

Kjo është dhurata e SYRI TV dhe SYRI.net për të gjithë tifozët e Tiranes që ta ndjékin ndeshjen falas, meqenëse nuk lejohet të shkohet në stadium.EKSKLUZIVISHT vetëm në SYRI TV dhe SYRI.net, nde - Syri | Lajmi i ...

Ndeshja do të vijë në komentin e të mirënjohurit Kosta Grillo dhe ish-futbollistit të Tiranës dhe trajnerit të Shpresave, Alban Bushi.

I pari përveç të tjerave njeh me mire se kushdo “àrmikun”. I dyti legjendë e Tiranes dhe Trajner i Shpresave. Transmetimi maratonë do nisë që në orën 19 e 30, para-ndeshje me Bledian Koka , të ftuar lidhje ‘live’ me ‘Tirona Fanatics’ kudo ku do jenë duke parë ndeshjen…

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!