Adelina Tahiri është bërë nënë e një djali gati dy vite më parë.

Vogëlushi Jon tashmë është rritur dhe është bërë një bukurosh i vërtetë.

Këngëtarja poston vazhdimisht foto ku pòzon me të birin i cili në disa raste e surprizon të ëmën me gjestet e tij të veçanta.adelina_tahiri1

Adelina ka postuar së fundmi disa foto ku pozon me Jonin, të cilin e ka véshur gjithë stil me këmishë të kuqe, kombinuar me atletet me të njëjtën ngjyrë si dhe një palë xhinse tre çerekshe.

Jon shfaqet gjithashtu me flokët e gjata kaçurela të kapura bisht, të cilat i shkojnë kaq shumë dhe duket një bukurosh i vërtetë.adelina_tahiri1

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!