Këngëtari Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij Andrra Destani janë një prej çifteve më të dashura të showbizit.

Ata i shohim shpesh herë aktiv në rrjetet sociale duke ndarë me fansat momentet më të bukura nga përditshmëria e tyre, së bashku me vogëlushin Ansi.

Sinani është padyshim një prej këngëtarëve më të suksesshëm, por nëse mendoni se ka talent vetëm në muzikë ja që gaboheni.Sinani duke gatuar, Andrra poston videon e veçantë nga kuzhina

Andrra sapo na tregoi me një video të shkurtër se Sinani di gjithashtu edhe të gatuajë.

Ajo ka postuar në instagram një video ku Sinani shfaqet në kuzhinë, teksa është duke përgatitur diçka.

Andrra nuk e ka treguar se çfarë është duke gatuar Sinani, por me siguri diçka të shijshme përderisa ka marrë përsipër gatimin.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!