Miley Cyrus dhe Lady Gaga ishin dy yjet që udhëhoqën listën e të veshurave më bukur të dielën në mbrëmje në MTV Video Music Awards.

Miley shkëlqente e gjitha me një fustan që dukej si i thurur me pasyra, por njëkohësisht i tejdukshëm për të ekspòzuar linjat e saj.ladygaga

Ndërkohë, Gaga dukej si një jashtëtokësore me fustanin ngjyrë argjendi, i pari ndër shumë veshje të tjera që bëri këngëtarja, të gjitha të shoqëruara me màska të çuditshme.

Mahnitëse ishte edhe Bebe Rexha vetëm se këngëtarja kishte veshur një palë streçe çiklistësh bashkë me një xhaketë të zezë, për të cilat tha se ndihej shumë rehat.beberexha

Bella Hadid gjithashtu nuk mbetej pas me look-un e saj të veçantë me pantallona dhe një bluzë të tejdukshme në tapetin e kuq për VMA-të, që u mbajt në LA, California.

Për më tepër shihni fotot e mëposhtme:

         

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!