Sara Hoxha, partnerja e këngëtarit Ledri Vula është kthýer së fundmi në një prej personazheve më të komentuar.

Që pasi u bë publike lídhja e saj me këngëtarin dhe tashmë pasi u zbùlua se do të bëhen prindër, ata të dy janë në qendër të vëmendjes.

Sara është mjaft aktive në rrjetet sociale ku së fùndmi e shohim të postojë vazhdimisht foto ku tregon barkun e rrùmbùllakosur.Bëmë mama të të ngjaj! Sara Hoxha na prezanton për herë të parë me nënën e saj! - Bota Sot

Ndërsa në një postim të fundit në instastory ajo ka vendosur t’u prezantojë fansave të ëmën.

Një bionde simpatike me sy blu që ka të njëjtën hije fytyre dhe tipare me Sarën përveç ngjyrës së syve.

“Biondia ime e preferuar në tokë”, shkruan ajo krahas fotos me të ëmën ku pòzojnë të dyja bashkë në një foto shumë të bukur.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!