Poni është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Atë e shohim vazhdimisht aktive në rrjetet sociale ku ndàn me fansat edhe momente të veçanta familjare.

Këngëtarja është nënë e një djali dhe ai ka festuar ditëlindjen një ditë më parë me një festë shumë të veçantë mes miqve dhe të afërmve ku nuk mungoi argëtimi,raporton ArkivaShqip.poni

Poni ka shpërndàrë në instagram disa momente të veçànta nga festa e ditëlindjes si dhe disa foto me të birin shoqëruar me një urim special.

“Edhe 100 drita e syve të mi”, shkruan Poni krahas fotos ku pòzon me të birin pranë tortës gjigande të ditëlindjes.

Kjo është ndër ato rastet e rralla kur këngëtarja pòzon pranë të birit dhe shohim se ai është rritur kaq shume dhe është bërë një bukurosh i vërtetë.poniii

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!