Aktorja Rudina Dembacaj ka nisur prej disa ditësh pushimet së bashku me partnerin dhe vajzën Viktorian.

Ajo ka postuar një foto ku pozojnë të tre bashkë në mes të detit dhe kjo foto ka térhequr vémendjen e të gjithëve.

Shumë prej ndjékësve të Rudinës e kanë komplimentuar për foton e bukur, por ka edhe nga ata që si gjithmonë e krítikojnë.

Një prej komentuesëve i shkruan aktores: “Unë kam pasur respekt për ty Rudina, por me thënë të drejtën tek fotoja ku keni dalë të tre më néveritesh. Më mirë dil me vajzën se foto fallco. Skam asnjë gjë personale, jam nënë vetë, çdo kujt mund ti ndodhi ndàrja, por baba një ka fëmija dhe píkë. Ta kesh me jetë zemrën e vogël e të rritet e lumtur”.

Ky koment nuk i ka shpétuar Rudinës e cila ka véndosur ti kthejë përgjigje komentueses duke shkruar një përgjigje íronike.

“Ti faleminderit dhe më fàl që nuk të pyeta me kë të dal në foto. Babain vajza e ka dhe e ka super baba! Nuk ja heq foto superfuqitë. Ti kesh me jetë fëmijët e tu”, shkruan Rudina në komentin që i kthen ndjékëses.

Kjo nuk është hera e parë që Rudina réplikon me ndjékësit në instagram.

Edhe në raste të tjera ajo ka preferuar t’ju kthéjë përgjigje krítikave apo edhe oféndimeve të cilat nuk kanë munguar në fotot e saj.

Inkedrudinaaaaaaa_LI
Inkedrudinaaaaok_LI

 

 

 

 

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!