Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj përjetoi një ngjàrje të tríshtë disa javë më parë duke hùmbur të atin.

Ajo e ka treguar herë pas here në rrjetet sociale se sa shumë e lénduar ndihet nga ky fakt dhe se sa shumë i mungon i ati.

Në një postim të fundit në instagram, ajo pòzon në prehërin e të atit ndërsa shkruan një mesazh shumë prékës.Vdes babai i Rudina Dembacajt - Indeksonline.net

“Dmth unë nuk do të të prék më, nuk do të të puth më, nuk do qesh më me humorin tënd. Skàndal ba, skàndal”, shkruan ajo krahas fotos ku pòzon me të atin.

Rudina tregoi një ditë më parë se një mbéshtétje e madhe për të në një períudhë kaq të vështírë është edhe partneri i saj, ish-deputeti Mark Froku.

Në një postim të fundit, aktorja tregoi me anë të një fotoje ku pòzonin së bashku fjalët që i thotë Marku për ti dhénë zemër.rudinaaaa

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!