Aktorja dhe moderatorja shumë e komentuar në media, Rudina Dembacaj përballet shpesh me komente të pakëndshme nga ndjekësit e saj, në lidhje me jetën private.

Mirëpo ajo nuk ua përton një përgjigje, siç ka bërë dhe së fundmi.

Rudina ka publikuar në rrjete sociale një foto familjare, ku shihet në det në shoqërinë e Markut dhe Viktorias.-640-0-5f4933eb83444.png

“Burrat po i ndërron si çorapet”, i ka shkruar një ndër ndjekësit e saj.

Si gjithmonë, moderatorja e ka marrë me shumë sportivitet dhe nuk ia ka kursyer ndjékësit një përgjigje epíke.

“Eh ç’të bësh! Kaq rrallë i ndërron çorapet?”, ka replíkuar ajo.-640-0-5f49346928045.png

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!