Aktorja Rudina Dembacaj ka nisur së fundmi pushimet.

Ajo ka postuar për herë të parë në instagram një foto me bíkíni teksa po shijon ditën e parë në plazh.

Aktorja shfaqet në férmë perfékte teksa pézon me bíkini në breg të detit.rudinadembacaj

“Më në fund det”, shkruan ajo krahas fotos duke tërhéqur vëmendjen e të gjithë fansave, të cilët i kanë uruar pushime të mbara.

Rudina muajt e fundit ka qenë vazhdimisht në qendër të vëmendjes, sidomos pasi bëri publiken lídhjen me ish deputetin Mark Froku.

Atë e kemi parë vazhdimisht aktive në rrjetet sociale ku ndan me fansat momente nga përditshmëria e saj, si dhe detaje nga raporti me partnerin.rudinadembacaj

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!