Moderatorja dhe këngëtarja, Rozana Radi është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon herë pas here foto të ndryshme nga përditshmëria, të cilat marrin komente të shumta nga ndjékësit.

Së fundmi, Rozana ka postuar në Instagram një foto gjatë pushimeve ku shfaqet me bíkíni. i ka Ndërsa një ndjékëse i ka komentuar:

“Me tànga, nuk të ka hije fare”, të cilës Rozana i ka kthyer një përgjigje epíke.

“Bej cte me doje qefi dhe nuk te marr leje ty se si dal. Ti je ketu se ke zgjedhje te jesh sic e shikoni une nuk ndjék asnjeri se nuk jam tip qe i shikoj njerezit nga “bréket e pazhit” Me ka thene mjéku fizioterapis qe jam ftohur se sme rri “býtha” ne nje vend dhe duhet nxjérr qe te me ngrohet”, është përgjigjur RadiFeatured image of article: ‘Me tanga, nuk të ka hije fare’, Rozana Radi i kthen përgjigjen epike ndjekëses: Jam ftohur, s’më rri by**a në një vend, duhet ta ngroh

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!