Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj kanë qenë në qendër të mediave muajt e fundit, pas konfirmimit të marrëdhënies së tyre, teksa pa frikë mund t’i rendisim si një nga çiftet e preferuar të showbiz-it shqiptar.

Ata ndàjnë herë pas here momente të ëmbëla nga përditshmëria e tyre me ndjékësit në rrjetet sociale, duke shkàktuar jo pak të qeshura.

Tani që po përjetojnë një romancë të ëmbël, ata duken më të lumtur se kurrë dhe këtë e tregojnë edhe postimet në rrjetet sociale.I was caught in romantic moments with Jonida, Romeo's reaction comes

Mbrëmjen e sotme Romeo “na ka treguar fytyrën e vërtetë të Jonidës”, që sipas tij nuk është ajo e ëmbla që shohim në daljet publike.

Teksa kanë qenë duke udhëtuar me makinë Romeo e ka trémbur këngëtaren dhe kjo e fundit i është drejtuar me disa fjalë tepër të natyrshme në këto raste, duke i thënë “Hë m mo sa idíot që je!”

Romeo nuk ka rezístuar dot dhe e ka ndàrë videon funny në Instastory duke e shoqëruar me mbíshkrímin epík:

Për të gjithë ata që e njohin si príncesha gojë-ëmbël, kjo është Jonida e vërtetë!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!