Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi janë një prej çifteve më të përfolura të showbizit.

Që pasi u rikthýen bashkë ata i shohim gjithmonë në shoqërinë e njëri tjetrit me foto e video ku shfaqet gjithnjë e më të dashuruar.

Këtë herë Romeo ka qenë duke rregulluar dhëmbët dhe shfaqet në video me dhëmbët gjysmë të ngrënë ndërsa krah tij ndodhet Jonida.

“Do doja të flisja pak për ne të dy, dashuria ekziston”, thotë Romeo.

“Sigurisht që ekziston”, shprehet Jonida, por ndërsa aktori ténton ta puthë këngëtaren ajo me humor dhe stil ténton të largohet.

“Pastaj të puth unë” thotë Jonida ndërsa Romeo shprehet se në ditë të vështira duket dashuria duke qeshur që të dy.Jonida Maliqi speaks for the first time about the connection with ...

Jonida dhe Romeo kanë një lídhje shumë të fortë mes tyre, por duket se gjërat mes moderatores Bora Zemani dhe vëllait binjak të Romeos, Donaldin nuk po ecin siç duhet.

Thuhet se ata të dy mund të jenë në një krízë, ose ndoshta edhe mund të jenë ndàrë, vetëm një muaj pasi e bënë publike lidhjen.

Megjithatë pavarësisht thashéthéméve asnjë prej tyre nuk i ka konfirmuar zërat.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!