Dy vëllezërit më të njohur të showbiz-it shqiptar, binjakët Romeo dhe Donald Veshaj, janë tepër aktivë në rrjete sociale dhe shpeshherë ngàcmojnë njëri-tjetrin me batuta të shumta që na shkríjnë së qeshuri.

Në videon e fundit, Donaldi ka ngàcmuar vëllain e tij duke i “vlerësuar” intelígjencën me një bàtutë që na bëri të qeshim.

“Ti je çun intelígjent zemra, por je intelígjent asímptomatík!”- thotë ai me humor, ndërsa Romeos i ngrín buzëqeshja përpara kamerës.

Mirëpo, kush mund ta qetësonte aktorin më mirë sesa partnerja e tij e zemrës, Jonida Maliqi?

Ajo e ka përkédhélur Romeon në fytyrë, duke i dalë atij në mbrojtje:

“Shpirti im ti, mos ia merr seriozisht se përfiton që është 5 minuta më i madh se ty!”

“Në rregull”- ia kthen ai teksa të gjithë qeshin me këtë skénë.

Romeo dhe Jonida po shijojnë prej disa kohësh marrëdhënien e tyre të dashurisë dhe tashmë nuk e fshéhin më nga sytë e publikut ndjenjën që kanë për njëri-tjetrin.

Madje, herë pas here ata na kënaqin sytë me pozat e ëmbla që publikojnë së bashku në rrjete sociale, si dhe dedíkimet plot sheqer!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!