Kjo ishte padyshim vera e gërshetave dhe vajza të njohura të showbiz-it morën vëmendje të madhe në rrjete sociale me look-un më të kërkuar të momentit.

Instagram-i këtë verë u mbush me gërsheta dhe nëse menduat se trendi kaq ishte, e keni gabim!

Këtë fund gushti, modelja Arbenita Ismajli ka rikthyer gërshetat e famshme duke i fíksuar të gjithë me pamjen e re.

Një grua me ngjyrë i ka realizuar asaj ‘look’-un aq të përfolur, të cilin duket se po e dashuron.

Në InstaStory, modelja bukuroshe ka ndàrë një video me flokët e rinj, ndërsa ne jemi të bindur se gërshetat do të rikthéhen edhe njëherë, kësaj here edhe gjatë vjeshtës!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!