Ditë më parë, e dashura e Ledri Vulës, Sara Hoxha, publikoi një foto nga plazhi e cila tregoi strijat në këmbët e saja.

Ajo iu tregoj fansave se është normale të kesh strija dhe secila femër i posedon, shkruan portali GazetaBlic.

Sot edhe vjehrra e saj, nëna e Ledrit, Xheri i ka shkruar disa fjalë duke i thënë se janë normale dhe gjë e bukur. Sara, e ndau me ndjekësit në Instagram mesazhin e saj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!