Pak kohë pas lindjes, Olta Boka po mendon të risjellë një projekt që e ka shumë përzemër.

Në vitin 2008, këngëtarja e njohur përfaqësoi Shqipërinë në Eurovision me këngën “Zemrën e lamë péng”.

Dhe ndonëse kanë kaluar 12 vite, duket se projekti i Oltës vazhdon të mbétet ndër më të dashurit për fansat e saj.oltabokaofficial

Kjo arsye e ka çuar këngëtaren të mendojë për një remix të këngës, një ripunim të saj për ta sjellë sërish. Në një postim në Instastory, Olta ka treguar se ka vendosur ta risjéllë këngën, por duke mos treguar asnjë detaj tjetër.

“Prej vitesh kam menduar ta risjéll këtë këngë dhe uroj ta realizoj sa më shpejt”, ka shkruar Boka në Instagramin e saj.

Këngëtarja po mendon t’i rikthéhet punës edhe pse ka pak kohë që është bërë nënë për herë të parë e një vajze të quajtur Gaia.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!