Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë para disa ditësh.

Ajo solli në jetë një djalë të cilin së bashku me partnerin vendosën ta quajnë me emrin e veçantë Amar.

Aktorja e dha vetë njoftimin në instagram me një foto shumë të bukur ku fokùsonte këmbët e vogëlushit ndërsa shpréhte gjithë emocíonet e të qënit nënë për herë të parë.

Olta ndërkaq ka zbùluar edhe disa nga dhuratat që i kanë sjellë për vogëlushin.oltagixhari

Ajo ka postuar në instagram një foto ku tregon disa kombínoshe shumë të këndshme, dhuratë nga Armina Mevlani për vogëlushin.

“Faleminderit Armina Mevlani, sa të rritem edhe pak fare, do mi vesi mami”, shkruan Olta krahas fotos duke treguar kështu se kjo dhuratë i ka ardhur nga mikesha e saj Armina.

Aktorja ka marrë shumë urime nga miq dhe fansa të saj, për ardhjen në jetë të vogëlushit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!