Nora Istrefi është një nga artistet tona e cila njihet per stilin dhe veshjet e saj të shtrenjta, si në daljet publike ashtu edhe ne ato të përditshme.

Këngëtarja kosovare u shfaq me veshje të shtrenjta në pishinë.

Së fundi ajo është shfaqur në një video nga pishina e shtëpisë së saj në bikini dhe syza.what.they.wearin

Bikinit shfaqnin format trupore të Norës teksa cmimi i tyre kushton 195 euro, përveç kësaj, ajo pati syze të cilat kushtojnë 750 euro dhe janë të markës Balmain.

Poashtu, vathët në veshë të cilët kapin shifrën e 300 eurove. Një pamje komplete e Norës për në pishinë kushton rreth 1245 euro…what.they.wearin

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!