Këngëtarja Nora Istrefi po kalon një períudhë të vështírë.

Përmes rrjeteve sociale, ajo ka bërë me dije se nëna e saj është sëmùrë dhe se ka përfùnduar e shtrùar në spítal.

Ndër të tjera, në foton e publikuar në Instastory, Istrefi ka falënderuar stafin mjékësor që është kujdésur për të ëmën.suzana-nora-nita-istrefi - KultPlus

“Faleminderit për kujdésin maksímal ndaj shérimit të mamit,”- shkruan këngëtarja në postimin e fundit.

Gjithsesi, Nora Istrefi nuk ka dhënë më tepër detaje në lídhje me gjendjen spo arsyen që ka bërë që nëna e saj të përfùndojë në spítal.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!