Nora Istrefi është këngëtarja e dashur kosovare e cila kohët e fundit është bërë personazh mjaft i komentuar. Ajo është duke përgatitur skénat e klipit të ri.

Kohë pas kohë në rrjetin e saj instagram ka ndàrë imazhe nga sékuencat e projektit që do sjellë.

Padyshim që Nora do duket edhe ashtu si pritej, e zjàrrtë si zakonisht. Ajo ka hédhe një video në instagram ku la gojëhapur të gjithë. Në këtë fustan të kuq e të hapur poshtë e lartë po duket mjaft e nxéhtë.

Që nga ndàrja me Robertin fansat janë të etur të dinë më shumë për jetën e këngëtares. Është thënë se Nora është në lídhje me një avokat por deri tani nuk kemi pasur asnjë konfirmim.

Këngëtarja e njohur thjesht po vazhdon karrierën dhe jetën me vajzën Renenë. E sot këngëtarja ka të ftuar në shtëpinë e tij dizenjatorin e njohur kosovar Valdrin Sahitin, ku në një foto e ka publikuar edhe atë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!