Ka disa javë që Noizy ka sjellë “Digital Love”, ku ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim reperin, me këtë projekt ai erdhi ndryshe, duke i kënduar dashurisë.

Kënga flet për një histori romantike típike të ditëve të sotme, të vàrur nga teknologjia, që është kànali i vetëm i komuníkimit, ku edhe përjetohen emocíonet dhe ulje-ngrítjet e një marrédhënie.S4MM konfirmon bashkëpunimin me reperin Noizy - Telegrafi

Ndërkohë, disa ditë më parë Noizy ka publikuar një videoklip që as nuk e prísnim. Kënga titullohet “Party turn up” dhe kàràkterizohet nga ngjyrat verore dhe duket se do i shtohet listës së hiteve.

Së fundmi, sikundër na kishte lajmëruar, Noizy ka sjellë një bashkëpunim me S4MM, me të cilin e kemi parë shpesh këtë verë.

Kënga titullohet “Puerto Rico” dhe është një këngë ritmike që u shtohet kështu híteve të verës.S4MM ndan sekuenca nga klipi i këngës "Puerto Rico" me reperin Noizy

Dy reperët kanë bashkëpunuar edhe më herët për “La Familia” që u publikua para 2 vitesh dhe “Po thu”, që u lançua vitin që lamë pas dhe të dyja këngët kanë qenë super të sukseshme.

Disa javë më parë, Noizy solli super bashkëpunimin me dy reperët e njohur Gzuz dhe Dutchavelli, të titulluar “All dem talk” që rezultoi një sukses i vërtetë.

Ndërkohë S4MM ka sjellë këtë verë “Ma Cherie” që i vòdhi zemrat publikut me dëgjim të parë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!