Këngëtarja e njohur Fifi është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes jo vetëm prej projekteve të saj muzikore, por edhe për shkàk të ndryshimit dràstik në pamje.

Këngëtarja ka rënë shumë nga pesha dhe ka ardhur në formë perfekte teksa e shohim të pozojë me bíkini, shkruan Arkiva Shqip.fifi.official.fr

Ndërkaq ajo ka vendosur gjithashtu që të shtojë një tatuazh të ri në trupin e saj, një dorë femre që mban një gotë vere dhe një trëndafil ku shkruhet: “Tek vera qëndron e vërteta”.

Tatuazhi i saj është shumë i veçantë dhe me siguri që do të frymëzojë shumë fansa dhe miq të saj për të shtuar në trup një tatuazh të ri…fifi

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!