Një ndër moderatoret më të dashura të ekranit, Nevina Shtylla, është tepër aktive në rrjete sociale dhe këtë verë pushimet e saj në jug thuajse “i ka bërë me ne”.

Kjo pasi në llogarinë e saj nuk kanë munguar pòzat e ëmbla nga bregdeti dhe videot e peizazheve të bukura të Shqipërisë.

Ditën e sotme, moderatorja bukuroshe ndau me ndjékësit një pòzë ku shfàqej me bíkíni trup, teksa shijonte njërin prej plazheve të vendit.Aybüke Pusat on Instagram: “💙💇🏻‍♀️🤦🏻‍♀️” | Kadın, Ünlüler ...

Mirëpo, vëmendjen e mori komenti i një ndjekësje, e cila në fakt ka gjetur sozinë e Nevinës.

Ajo i ka treguar moderatores se ngjan shumë me aktoren turke Aybuke Pusat dhe në një vizitë të shpejtë në profilin e aktores në Instagram, vërtetuam se ndjékësja kishte të drejtë.Nevina Shtylla “kapet mat”! Publikohen fotot nga pushimet me ...

Në shumicën e fotove të saj, Pusat ngjan shumë me Nevinën dhe më poshtë po ju tregojmë disa poza.

Na thoni ju nëse gjithashtu ju duket si dy motra! Duken si binjake! Nevina Shtylla qenka sozi e aktores së njohur ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!