Këngëtarja shqiptare, Soni Malaj ka disa vite që po shijon romancën e saj me Klevin, një djalë i panjohur për publikun.

Këngëtarja është përpjékur që partnerin e saj ta mbajë sa më larg vëmendjes mediatike, pavarësisht se Klevi e shoqëron gjithmonë në eventet e rëndësishme.

Soni ka treguar se lídhja e tyre është e fortë dhe është zgjedhja e të dyve që të mos e bëjnë publike.

Për herë të parë ajo ka publikuar në rrjetet sociale një foto ku shfaqet pranë tij në fillim të këtij viti.

Megjithatë, një përjàshtim e ka bërë edhe këto ditë gushti, pasi mbrëmjen e djeshme ka postuar një foto në Instastory me Klevin.

Ata ndodhen në jug të Shqipërisë, ku siç duket po kalojnë disa ditë të mira pushimi.

Po që shkojnë shumë…

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!