Sikundër dihet tashmë, këngëtarja Rezarta Shkurta prej vitesh është martuar me Ermal Hoxhën, nipi i ish-diktàtorit Enver Hoxha.

Në rrjetet e saj sociale Rezarta ndan herë pas here me ndjékësit dashurinë dhe vlerësimin për familjen e bashkëshortit.

Gjithmonë në mbështetje të familjes së Ermalit, këngëtarja është përbàllur shpesh me krítika, e megjithatë, nuk i ka ndàlur postimet apo dedíkímet e herëpashershme për ta.Me diamant në gishtin e unazës! Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha betohen për  dashuri të përjetshme: Po, përgjithmonë! Mos vallë ka dasëm? – Dosja AL

Kështu ka bërë edhe së fundmi.

Ajo ka postuar në Instastory një letër të një burri, i cili i thur lavde dhe kërkon të kthéhet koha e diktàturës.

Personi në fjalë shkruan se dikur ndjente urréjtje për ish-diktàtorin, por sot diçka i ka ndryshuar drastíkisht mendim dhe i kërkon falje për ndjenjat e dikurshme.Thashë Po”: Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha do të martohen sërish! -  iconstyle.al

Këngëtarja na ka lënë të kuptohet se është e të njëjtit mendim si ai, teksa ka shkruar edhe “kaq kisha”, shkruan IconStyle.

Kujtojmë se Ermali doli nga bùrgu rreth dy vite më parë nga katër vite që kishte qëndruar si i dënùar.

Çifti simpatik nuk i ka kùrsyer daljet publike dhe fotot në rrjetet sociale, që pas daljes së Hoxhës.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!