Morena Taraku dhe Stresi janë bërë sërish bashkë për një projekt të ri.

Teksa kanë kaluar 5 vite që nga bashkëpunimi i tyre i parë “Ki me bo”, dyshja e njohur ka dhënë lajmin për një këngë të re.

Ka qenë Morena ajo e cila ka publikuar disa foto ku shfaqet në Tiranë, në një studio muzikore duke punuar mbrëmjen vonë.

Ende nuk dimë asgjë për projektin e ri, por Stresi tha në një intervistë të disa ditëve më parë se ka mjàft këngë për të publikuar dhe do të nisë nga shtatori.stresi morena - TiranaNews

Reperi nuk tha gjë për bashkëpunimin e shumëprítur me míkeshën e tij të ngùshtë, e cila e ka mbështetur gjithmonë në çdo projekt.

Epo me sa duket, ia paska lënë Morenës ta zbùlojë sùrprízën.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!