Prej pak kohësh, lart e poshtë thuhet se Getinjo i ka dedikuar një diss reperes Melinda Ademi në këngën e tij “Selfmade”.

Kënga ka rreth një vit që është publikuar, por hàkmàrrja serviret e ftohtë dhe duket se tashmë ka qenë momenti i përshtatshëm për Melindën që t’i kthéjë “bòrxhin” reperit.

Vetëm pak orë më parë, ajo dhe Gjiko publikuan hitin më të ri të kësaj vere të titulluar “X5” dhe fansave u bënë përshtýpje rreshtat e këngës.

Që në fillimin e saj, Melinda përmend emrin “Pretty motherfucker”, të cilin Getinjo e mban në bio-n e tij.

Në InstaStory, Getinjo ka publikuar një video ku bën sikur po e merr lemza, pasi “dikush e ka përmendur”.

Për të mbështetur të vëllain, as Mozzik nuk e kurseu një postim thùmb për Melindën, ndërsa ne ende jemi kuríozë të dimë ç’ka ndodhur mes tyre.

Asnjëra prej palëve nuk ka preferuar të flasë hapur, ndaj duket se do të kemi diss-e të ardhshëm!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!