Megi Pojani është padyshim një prej personazheve më të ndjékur në rrjetet sociale dhe që gjithmonë di se si të jetë në qendër të vémendjes.

Së fundmi ajo ka nisur pushimet dhe e shohim teksa poston foto dhe video me bíkini ku shfaqet tejet pròvòkuese.

Në disa foto të postuara në instagram ajo pòzon me një palë bíkíni minimaliste ndërsa pòzon jòshëse përpara pasqyrës.

MicrosoftTeams-image (24)

Më herët ajo ka postuar një foto nga vaska ku e shohim të ekspòzojë në plan të parë këmbët me shkumë.

Kjo nuk është hera e parë që Megi shfaqet pròvòkuese në instagram. Shpesh herë e shohim teksa poston foto dhe video ku arrin gjithmonë të térhéqë vëmendjen me natyrën e saj spòntane dhe herë herë mòskòkëçàrëse.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!