Marina Vjollca është një prej figurave më të dashura të ekranit shqiptar.

Prej kohësh ajo drejton aktualisht spéktaklin “Klanifornia” në “Tv Klan” dhe gjithnjë e më shumë e shohim të ndàjë me fansat në instagram momente nga puna, por edhe nga pushimet e saj.marina_vjollca

Moderatorja ka realízuar së fundmi një set fotografik ku shfaqet tejet jòshëse.

Veshur me një fustan tyl në ngjyrë kafe, Marina pozon e hípur mbi një kalë në breg të detit në disa foto shumë uníke.

“Udhëto qetë, dëgjo me kujdes dhe dashuro plotësisht”, shkruan ajo krahas fotos së veçantë me të cilën ka arritur të tërhéqë vëmendjen e të gjithëve.

Të shumta kanë qenë komentet nga miqtë dhe fansat e saj, të cilët e kanë komplímentuar moderatoren për fotot uníke.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!