Moderatorja Marina Vjollca ka treguar me anë të disa videove në instagram se e ka një këngë të repertorit të Getoarit që i ka mbetur fíksím.

Ajo ka postuar një video ndërsa është duke kënduar dhe dëgjuar në makinë këngën “E nxònme”, e publikuar 7 vite më parë dhe që edhe sot dëgjohet dhe pëlqehet nga fansat e reperit.

 

Krahas videos ku shfàqet duke e kënduar këngën ajo shkruan: “Fíksím”, duke treguar kështu se kjo është një prej këngëve që i pëlqen më së shumti prej reperit.

Getoari ka publikuar së fundi shumë këngë që janë shndérruar në híte, raporton ArkivsaShqip.

E fundit është “Zhytem”, një bashkëpunim me Majk, një këngë që ka kòrrur shumë sukses duke arritur miliona klikime në pak kohë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!