Marinën e kemi parë gjithmonë me flokë të gjata bionde dhe nuk do ta imagjinonim dot ndryshe.

Por ja që moderatorja ka vendosur të ndryshojë së fundmi look dhe të na befàsojë të gjithëve.

Ajo i ka prérë flokët shkurt me baluke dhe i ka lyer në ngjyrë të errët duke i hàbitur të gjithë.Marina Vjollca dhe Getoar Selimi hyjnë në shtëpinë e re (FOTO ...

Krahas fotos shohim komente të shumta nga miq dhe fansa të saj të cilët përgjithësisht e kanë komplimentuar për pamjen.

Mes tyre, komenti që tërhoqi më shumë vëmendjen ishte ai i burrit të saj, reperit Getoar Selimi.

“Sa i ngjan gruas tem”, shkruan ai krahas fotos, ndërsa Marina e pyet kush është më e mirë dhe reperi përgjigjet: “Më e mirë ajo që e kom, por edhe kjo nuk qenka keq”

Nuk e dimë nëse Marina është bërë vërtetë brune, apo është thjesht një paruke, kjo mbetet për t’u parë në ditët në vijim.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!