Prej kohësh Luana na ka paralajmëruar se shumë shpejt do rikthéhet në ekran me emisionin e saj “Shiko Kush Luan”.

Disa kohë më parë ajo ka publikuar një video të xhíruar nga skéna e emisionit “Shiko Kush Luan” vetëm se këtë radhë, skéna është trànsfòrmuar dhe është bërë shumë herë më e madhe.

Ditën e sotme nëpërmjet Instagram, moderatorja na ka treguar se ka nisur regjistrimi i puntatës së parë të emisionit.

Luana ka postuar një sërë videosh në rrjetet sociale, duke na bërë të ditur se edhe këtë vit do jetë nën shoqërinë e aktorëve Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja.

Po ashtu, pjesë emisionit do jetë edhe Fifi, e cila do shoqërohet nga orkestra dhe prítet të dhurojë goxha spéktakël.

Në videot e publikuara ata shihen se janë shndérruar në fëmijë të vegjël, me rroba e look të përshtatur, teksa po ashtu përpíqen të flasin si fëmijë.

Sakaq, moderatorja ende nuk i ka zbùluar personazhet e para të emísionit, por ne jemi gjithë sy e vesh.

Kuríozë jemi po ashtu edhe se si do vijë kjo lojë në kushte pandémie, pasi publiku është një element kyç, kurse lojërat nuk e mundësojnë distancimin social.

Ndërkohë, Luana na ka paràlajmëruar para se Covid-19 të mbërrinte në Shqipëri se do rikthéhej në ekran, me emisionin e ri që nuk arriti të fillonte për shkàk të pandémisë “Take me out” dhe si duket është shtýrë sërish.

Nga ana tjetër, ajo ka qenë aktive edhe në muzikë dhe vetëm disa javë më parë solli një duet me Jay Santos, “Locos”, teksa ka lajmëruar se ka nisur punën për projektin e ri.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!