Këngëtari Ledri Vula ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes që pas lajmeve se shumë shpejt do të bëhet baba për herë të parë.

Ai dhe partnerja e tij Sara Hoxha janë në pritje të një vajze dhe këtë lajm e dha vetë Ledri me anë të një videoje shumë të veçantë në instagram.

Ndërkaq së fundmi ai dhe Sara janë duke shijuar verën në jug të vendit ndërsa nuk mungojnë videot dhe fotot e shumta nga plazhi.ledrivula

Ledri ka postuar në instagram një video ku e shohim teksa ndodhet pranë një pishine brenda së cilës ndodhen disa fansa të tij.

Këngëtari ka vendosur t’ju bashkohet duke u hédhur në pishinë megjithë rroba dhe syze dielli duke shkàktuar ovàcione dhe duartrokitje tek personat që ndodheshin rreth e rrotull.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!