Luana dhe Marina Vjollca kanë shëtitur anembanë Tiranës mbrëmjen e djeshme!

Dy motrat kanë publíkuar pamjet nga aventuart e tyre në mesnatë, në rrjétet sociale Instagram.

Ashtu siç tregon Luana, Marina kishte shkuar për ta marrë urgjént për të dalë, ndërkohë që nuk príti as të ndérrohej.

Luana shfàqet e veshur me pizhama në videot e fundit ku shprehet: “Mirmbrëma!

Kur nuk e ke motrën mirë, çohesh nga shtëpia dhe del me pizhame”!

Motrat më pas bënë xhiro anembanë Tiranës, me muzikë e volum të lartë në sfond, si terapia më e mirë pas një dite të lòdhshme pune.

Aktualisht, Luana po punon për ríkthímin e sezonit të ri të “Shiko Kush Luan”, pasi në videon e fundit ajo shfaqet krah Rezart Veleshnjës.

Moderatorja madje pyet fansat se cilin personazh do të donin të ftuar!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!