Klea Huta na ka treguar sot se djali i saj i vogël e adhuron kur prindërit i këndojnë ninulla.

Në një postim të fundit në Instagram, moderatorja dëgjohet teksa i këndon vogëlushit të saj, ndërsa ai kënaqet shumë me zërin e saj.

Videoja e publikuar në Instastory, nuk ka pamje por mjafton të dégjosh të qeshurën e Kridit 2-muajsh për të kuptuar sesa e adhùron ai zërin e nënës së tij.

“Ky djalë do të ma shpérthéjë zemrën. Ai e dashuron kur mami dhe babi i këndojnë”, shkruan Klea e cila bën thirrje për të ngritur volumin.

Në fillim të muajit qershor, moderatorja Klea Huta dhe producenti Elgit Doda u bekuan me një djalë, që e pagëzuan me emrin Krid.

Klea ka treguar se tani që është bërë nënë është edhe më e motivuar se më parë dhe ka shumë energji pozitive që e shtyjnë të nxjérrë më të mirën e saj.

“Një nga pasiguritë me te mëdha qe kam patur kur isha shtatzënë ishte se sa do ndryshonte jeta ime, nëse do kisha kohe te kujdesesha për veten ose te mendoja për projekte te reja. Çuditërisht pasi kam lindur jam motivuar me shume, për tu kujdesur për veten, për te menduar se çfarë qéllimésh kisha dhe si do i arrija dhe kam pasur me shume energji pozitive për te nxjerr me te mirën e vetes time! Si ka qene ekspérienca juaj pas lindjes”?

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!