Balerina e njohur Klaudia Pepa prej vitesh tashmë jeton dhe punon në Itali, ku ka ka ndërtuar një karríerë të suksesshme në fushën e baletit.

Ajo madje ka hapur edhe një akademi ku trajnon të rinj të talentuar që duan të kenë një karríerë në këtë fushë.klaudiapepa

Ndërkohë Klaudia është gjithashtu shumë aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë herë pas here foto dhe video duke i informuar fansat dhe ndjékësit lídhur me projektet e saj, apo me momente të ndryshme nga përditshmëria.

Këtë herë balerina ka nisur pushimet dhe e shohim teksa pòzon me bíkini në breg të detit në super formë, shkruan ArkivaShqip.

“Fllad vere”, shkruan ajo krahas fotos në breg të detit ku nuk mùngojnë komentet e shumta nga miqtë dhe fansat e saj.klaudiapepa

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!