Në familjen e Yll Limanit ka festë sot, por ai nuk ndodhet në shtëpinë e tij në Prishtinë!

Nëna e këngëtarit feston sot ditëlindjen, por Ylli po kalon disa ditë të mira pushimi në jug dhe këtë vit po e kalojnë ditëlindjen të ndàrë.

Megjithatë, autori i hitit “I kom kàll” nuk ka hàrruar ta urojë nënën e tij me disa fjalë zemre që na gòditën si kupid.

Ai ka ndàrë një foto të nënës së tij në Instastory dhe krahas saj ka shkruar:

Urime ditëlindja dashnia jem!

Ylli ka treguar shpesh se ka një marrëdhënie mjaft të veçantë me familjen e tij sidomos me nënën.

Shpesh nëpër intervista artisti është shprehur se ajo do mbetet gjithnjë dashuria e tij më e madhe dhe se raporti që gëzojnë si nënë e bir është tepër i veçantë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!