Kida është një prej këngëtareve që nuk ka ekspériméntuar thuajse asnjëherë me modelin apo ngjyrën e flokëve.

Atë e kemi parë gjithmone brune me flokë të gjatë dhe prandaj është e véshtirë ta ímagjínojnë ndryshe.kida

Por këngëtarja ka vendosur të gùxojë dhe këtë herë është shndérruar në një bionde shumë tërhéqëse.

Në një foto të postuar në instagram Kida shfaqét me flokët e gjata bionde dhe pavarësisht ndryshimit dràstik, ajo duket shumë e këndshme, shkruan ArkivaShqip.

Këngëtarja ka marrë komplimenta të shumta nga miq e fansat e saj, të cilët e kanë pëlqyer edhe këtë look të ri të saj. kida

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!