Këngëtarja e njohur Adelina Thaçi e ka fituar bétejën me koronavírusin dhe menjëherë ka nisur pushimet në bregdetin shqiptar.

Ajo zbùloi se ishte e inféktuar me Covid-19, pak javë më parë, kur edhe tregoi símptòmat që ka pasur gjatë ditëve të lùftës me virùsin vdékjeprurés.

Tashmë që gjithçka ka kaluar, Adelina bashkë me familjen po shijojnë disa ditë relaksi në bregdetin shqiptar. Ajo së bashku me familjen kanë zgjedhur qytetin e Sarandës për disa ditë pushimi ndërsa në Instagram shkruan se më në fund është e lirë.

“Jam e lirë, në Sarandë, me familjen time”, shkruan këngëtarja e cila shfàqet në formë me një fustan të bardhë që ia ka marrë era.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!