Keisi Lushaj, bashkëshortja e reperit Arkimed Lushaj që njihet ndryshe si Stresi, i ka dërguar një mesazh tërthorazi këtij të fundit.

Përmes një videoje që ajo ka publikuar në kanalin e saj në “Youtube”, Keisi u shpreh se dëshiron një dasmë dhe shumë të madhe.

E pyetur nëse ka planë për të bërë tani një dasmë, ajo tha se pandemia nuk ia lejon këtë gjë, por që kur ta bëjë, do ta bëjë gjigante.Çfarë ndodhi: Stresi dhe Kejsi i japin fund? - Showbiz dhe TV

“Aktualisht, prej pandemisë nuk mund ta bëjmë. Por di të them që kur të bëj dasmë, do të bëj një dasmë të madhe. Dua dasmë gjigante,”– tregoi Keisi, raporton Dosja.al.

E pyetur nëse flet me mamin e Stresit, ajo tha: Unë flas dhe shkoj shumë mirë me të, por do veçoja babain e tij. me të flas më mirë, dhe shkoj shumë më mirë me të.

https://www.youtube.com/watch?v=cRTITQY-HXU

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!