Modelja Oriola Marashi ka vendosur ti nënshtròhet testit të COVID-19 dhe ka publikuar në rrjetet sociale rezultatin.

Ajo ka rezultuar negative dhe bashkë me rezultatin ju ka thënë ndjékësve të saj që të mbrohen.

Modelja ndodhet aktualisht në Turqi ku po punon për një set të ri fotografik ndërsa e shohim teksa poston foto dhe video ku shfaqet gjithnjë e më sénsuale.oriolaa

Oriola është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes për shkàk të lídhjes së saj me futbollistin Eros Grezda.

Ata të dy i shohim gjithnjë e më të dashuruar me njëri tjetrin dhe këtë e kanë treguar edhe përmes komenteve të shumta në fotot e njëri tjetrit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!