Juristja e famshme Eni Çobani është duke shijuar së fundmi pushimet.

Atë e shohim të postojë herë pas here në rrjetet sociale foto dhe video nga pushimet e saj në bregdet.

Ajo ka postuar një foto ku duket sikur është në plazh ndërsa krahas fotos shkruan një dedíkim të veçantë.enicobani

“Të doja dje, të dua prapë, gjithmonë të kam dashur, gjithmonë do të dua”, shkruan ajo krahas fotos por duke mos e treguar se kujt i drejtohet me këto fjalë.

Eni është bërë shumë e njohur falë rubrikës “Shihemi në gjýq”, që transmetohet çdo të dielë në spektaklin “E diela shqiptare” në “Tv Klan”enicobani

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!