Fifi po ndryshon sa hap e mbyll sytë pasi në foton e fundit nuk njihet!

Këngëtarja është dobësuar tej mase dhe mjafton të shohim belin e saj të hollë në foton e fundit të publikuar në Instagram, që i ka lënë të gjithë fansat e saj pa fjalë.

“Fifi, motër ti je”?, i shkruan një ndjékëse, ndërsa një tjetër thekson sesa shumë është dobësuar.fifi.official.fr

Fifi nuk ka pasur kurrë komplékse për trupin e saj edhe pse dashje pa dashje është bërë shpesh pjesë e mediave për format e trupit.

Megjithatë, kohët e fundit, autorja e hiti “Zhurëm” ka nisur rrugën e gjatë të ndryshimit, pasi ka vendosur të humbasë disa kilogramë dhe kjo për shkak të shëndetit.

Ajo ka treguar në intervista të ndryshme se kilogramët e tepërt po i sillnin pròbleme serioze shëndetësore.fifi.official.frfifi.official.fr

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!