Fatma Methasani dhe Alfio u bënë prindër të një djali në janar të këtij viti.

Voglëshi Noah erdhi në jetë në fund të muajit janar duke sjellë gëzim për familjen.fatma_methasani

Ajo dhe Alfio nuk i kanë kùrsyer fotot me vogëlushin i cili po rritet dita ditës dhe po bëhet gjithnjë e më i bukur.

Aktualisht Fatma dhe Alfio kanë nisur pushimet dhe moderatorja ka pòzuar së fundmi me bíkíni në bregdet, ndërsa shfàqet në super formë edhe pse kanë kaluar pak muaj nga lindja e djalit.fatma_methasani

Fatma ka marrë shumë komplímenta nga miq dhe fansa të saj të cilët e kanë komplímentuar për fizikun dhe faktin që ka ardhur menjëherë në formë pas lindjes.fatma_methasanifatma_methasani

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!