Champions League ka përfùnduar, e koha është për pak pushime.

Pas përfundimit të Champions league, modertorja Eva Murati ka vendosur më në fund që t’ju rikthéhet pushimeve.evamurati

Moderatorja sportive, Eva Murati është mjaft aktive në rrjetet sociale, kryesisht Instagram.

Ajo ka pòstuar në instagram një foto ku pòzon me bíkini buzë detit ndërsa ekspòzon format e saj pérfekte.

Eva duket në super formë dhe mjaft jòshëse teksa pòzon e ulur në gjunjë në breg të detit.evamurati

“Champions off, pushimet u rikthýen sërish”, shkruan ajo krahas fotos ku ka arritur të tërhéqë vëmendjen e të gjithë fansave të cilët nuk kanë ngùruar ta komplimentojnë për fotot dhe format e saj për t’u patur zíli.

Ndoshta, për moderatoren kjo është mënyra më e mirë për t’u përgatitur për edicionin e ri të Champions League.evamurati

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!