Eros Grezda u ka prérë shpresat djemve të cilët janë fansa të mëdhenj të Oriola Marashit.

Kjo pasi, futbollisti i njohur i ka shpréhur ndjénjat publikisht modeles séksi, me një koment në një nga postimet e saj më të fundit në Instagram.

Oriola ka pòzuar e veshur me një fustan të shkurtër me lule bojëqielli, ndërsa Eros, i thotë se është i dashuruar me të:

“I dashuruar me ty”, shkruan ai ndërsa partnerja ia kthen: “Lum Unë”!

“Na këpute ëndrrat ne çunave”, i kthehet një fans i modeles.

Ata kanë ndàrë vazhdimisht komente në rrjete sociale dhe foto nga pushimet, mirëpo komenti i fundit i Erosit tërhòqi vëmendjen. Kjo pasi futbollisti i ka shprehur si rrallëherë ndjenjat në publik partneres së tij.

Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda kanë bërë prej pak kohësh publike lídhjen e tyre të dashurisë dhe madje kàràntinën e kaluan bashkë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!