Mamaja e Ledri Vulës, Xheraldina, ka ndàrë në rrjete sociale një foto gjatë pushimeve të saj.

Në pòzën e publikuar në Instagram, ajo shfaqet me syze dielli dhe një kapele të kuqe mbi kokë, siç mund ta shihni më poshtë:

Vëreni diçka në foto? Ermal Mamaqi po! Ngjashmërinë e tij të madhe me mamanë e Ledrit në këtë foto!xheraldina

Madje, ai e ka ripòstuar pozën e Xheraldinës në profilin e tij në Instagram, ndërsa krahas saj shkruan:

“Jam xhelòz që Xheraldina (mami Ledrit) e ka bërë Ledrin aq të bukur, kur në fakt unë i ngjaj më shumë asaj se mamit tim.”

“Vdíqa! Ti s’je tamam”- i shkruan mamaja e reperit duke qeshur, ndërsa Mamaqi vazhdon:

“Pse më le rrugëve? Pse mbajte më të bukurin nga ne?”- duke na shkrírë së qeshuri të gjithëve!Ermal Mamaqi ka një “ankesë” për të ëmën e Ledrit - Konica.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!