Këngëtarja Era Istrefi ka qenë shumë aktive së fundmi në rrjetet sociale ku e shohim të postojë foto nga pushimet apo nga përditshmëria e saj.

Së fundi ajo ka ndarë me ndjékësit disa foto ku pozon pa recípeta përpara një makine luksoze.eraistrefi

Ajo është veshur me një palë stréçe leopard ndërsa sipër duket që nuk mban réçipeta teksa pòzon përpara makinës luksoze.

Era njihet për format e saj të bukura trupore dhe shpesh herë e shohim teksa poston foto ku ekspòzon linjat e saj perfekte, ndërsa nuk mungojnë komplimentat nga miqtë dhe fansat e saj.eraistrefieraistrefi

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!