Më në fund duket se Elvana Gjata po rikthéhet!

Këngëtarja ka postuar së fundmi disa foto në Instagram, ku shfaqet e veshur me të bardha në majë të një shkëmbi, duke mos i shoqëruar me asnjë koment.

Kaq ka mjaftuar që fansat të alùdojnë se me shumë mundësi fotot janë shkëpùtur nga videoklipi i ri që ajo po sjell.

Elvana Gjata na ka munguar të gjithëve këtë verë. Përtej faktit që nuk ka qenë aktive në muzikë, ajo u shkëpùt për dy muaj edhe nga rrjetet sociale.elvanagjataaaa

Disa ditë më parë ajo u rikthýe në Instagram, duke publikuar disa foto ku shfaqet me një look të ri flokësh, por pas disa postimeve kuptuam se ato i përkasin së kaluarës.

Nostàlgjike për look-un e saj të para 3 viteve, Elvana sjell një mori postimesh në njërën prej të cilave ajo shfaqet me mikun e saj Valdrin Sahiti.

Mirëpo, në fillim të kësaj jave ajo ka postuar një video në Instagram, ku shihet duke notuar në det dhe nga sa na la të kuptojmë ndodhet në jug të Shqipërisë.  elvanagjataaaa

Nuk e dimë nëse ky rikthím i saj në rrjetet sociale përkon edhe me rikthímin në muzikë, por diçka e themi me siguri: na ka munguar shumë.

Për herë të fundit këngëtaren e pamë në festivalin e RTSH ku debùtoi me këngën e saj “Me tana”, por ka rreth 6 muaj dhe këngëtarja nuk ka sjellë ende asnjë këngë.

Disa javë më parë Valdrini tha në një intervistë se- “Sa herë që Elvana “hùmb”, ka një gjë të madhe për të prezantuar” – duke lënë të kuptohet se këngëtarja e njohur e skenës, tashmë ka projekte të reja e të mëdha për të prezantuar.elvanagjataaaa

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!